Zomervakantie van 15 t/m 23 juli

E-Gel

Ontdek onze E-Gels: ideaal voor sterke, flexibele nagels met een natuurlijke look. HEMA-vrij en perfect voor NN-behandelingen. Voor een professionele afwerking die lang mooi blijft.

Sorteren:

« < 9 10 11 12
HEMA & TPO vrij
€ 19,00
Bekijk
HEMA & TPO vrij
€ 19,00
Bekijk
HEMA & TPO vrij
€ 19,00
Bekijk
60x 15ml
€ 1.140,00 € 798,00
Bekijk
4x 15 ml
€ 76,00 € 67,00
Bekijk
8x 15 ml
€ 152,00 € 125,00
Bekijk
5x 15 ml
€ 75,00 € 65,00
Bekijk
10x15ml + Liner
€ 202,50 € 165,00
Bekijk
« < 9 10 11 12

Alle genoemde prijzen in onze webshop zijn exclusief BTW

Waarom kiezen voor E-Gel van Verin Gellak?


Onze E-Gels bieden de perfecte balans tussen sterkte, flexibiliteit en een natuurlijke uitstraling. Dankzij de HEMA-vrije formule zijn ze geschikt voor zelfs de meest gevoelige nagels en ideaal voor NN-behandelingen. Wil je meer weten over veilig werken zonder HEMA en TPO? Lees er alles over in ons blogartikel. E-Gel is eenvoudig aan te brengen, zorgt voor langdurige hechting en voorkomt chippen. Combineer met onze base, top en primers voor een optimaal resultaat en een professionele finish. Ervaar zelf waarom steeds meer nagelstylisten kiezen voor de kwaliteit van Verin Gellak.

Wilt u nog meer zien? Ga dan naar de pagina Webshop.

Zomervakantie 2025 VERIN - Verin Gellak

Zomervakantie 2025 VERIN

Na een drukke periode gaan wij van 15 t/m 23 juli er met z'n allen even tussenuit. Dit betekent voor u dat er in deze periode geen webshop orders zullen worden verstuurd. Plaatst u een bestelling in... lees verder »

Waarom laat gellak los? Vermijd chemische conflicten door merkenmix - Verin Gellak

Waarom laat gellak los? Vermijd chemische conflicten door merkenmix

Zoekopdrachten als: “Waarom laat gellak los?”, “Mag je base en top van verschillende merken combineren?” en “Wat betekent chemisch conflict bij nagelproducten?” komen steeds vaker voor in... lees verder »

Contact via Whatsapp

Deze website werkt het beste als u de cookies voor social media en statistieken accepteert.