KIES GRATIS TESTERS BIJ UW BESTELLING

E-Gel nu ook in 10 ml potjes

E-Gel nu ook in 10 ml potjes

E-Gel nu ook in 10 ml potjes Verin Gellak

7 oktober 2022

De eerste kleuren van onze E-Gel collectie zijn nu ook te verkrijgen in een potje van 10 ml. Altijd al dit inmiddels door veel nagelstylistes omarmd product willen uitproberen, bestel dan eens één van de kleuren die in dit mooie potje worden geleverd. Een ander voordeel is dat je deze echt tot de laatste druppel kunt gebruiken.

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

Alles over Verin Gellak - Verin Gellak

Alles over Verin Gellak

VERIN is een hoogwaardig Nederlands merk voor nagelverzorgingsproducten, opgericht in 2020, met productie in de Europese Unie. Wij zijn gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van... lees verder »

Zomervakantie 2025 VERIN - Verin Gellak

Zomervakantie 2025 VERIN

Na een drukke periode gaan wij van 15 t/m 23 juli er met z'n allen even tussenuit. Dit betekent voor u dat er in deze periode geen webshop orders zullen worden verstuurd. Plaatst u een bestelling in... lees verder »

Contact via Whatsapp

Deze website werkt het beste als u de cookies voor social media en statistieken accepteert.